Produkty

Reference

Kontakt

PROSOLAR s. r. o.

Adresa:
technoPV park
742 35 Mankovice
(přímo EXIT 321 z D1)

E-mail:
info(zavináč)prosolar.net
obchod(zavináč)prosolar.net 

VLADAN MARCALÍK
jednatel
tel:         +420 777 636 262
email:    marcalik (zavináč) prosolar.net

JANA KUČEROVÁ
ekonom              

JITKA MARCALÍK
administrativa
tel:        +420 774 636 262
email:    jitkamarcalik (zavináč) prosolar.net

Kontaktní formulář

O nás

PROSOLAR s.r.o. je exkluzívní/jediný distributor profesionálních velkosériově produkovaných systémů STORION pro ČR a SK. Proškolíme a poskytujeme následnou technickou a marketingovou podporu.
Profi systémy STORION mění energetiku - každou instalovanou kWh v bateriích urychlují nevratné změny české energetiky. Naším přáním, snem a vizí je masová instalace bezpečných nehořlavých baterií LFP do rodinných domů, firem a továren spolu s fotovoltaikou. Systémy STORION již naší instalační partneři instalují ke stávajícím fotovoltaikám s výkupní cenou.
Parametrem kvality jsou 21ti leté zkušenosti nikoliv vysoká cena nebo systém ošizený v kapacitě baterií.
Distribuční síť bude soustava osazená bateriemi, které dodají výkonové špičky a uloží energetické přebytky. Energetická síť bude odolná proti výpadkům(black-out), s konstatním napětím i frekvencí a trvalou dodávkou elektřiny všem připojeným spotřebitelům. Cena energie nebude díky bateriím podléhat spekulativnímu ovlivňování. 

1997 - elektrifikace domu na samotě Manětín/Plzeň/
1999 - první hybridní FVE v ČR s Pb bateriemi připojená k rozvodné síti v obci Ořech/Praha/. Dodnes denně v provozu. 
2006 - založení Prosolar s.r.o. - vyústění nadšení pro sebezásobení elektřinou z fotovoltaiky.
2009 - první ohřev TUV fotovoltaikou v ČR. Penzion v Zubří.
2011 - akumulace energie v bateriích s chemií LiFEPO4. Obohacující začátky skládání článků do základního akubloku 48V/60Ah.
2012 - první energeticky aktivní rodinný dům se STORION, orientován na sunce a konstrukce byla již ve stadiu projektu navržena pro fotovoltaiku. Elektrorozvody byly ve fázi projektu připraveny pro sebezásobení z baterií. Elektroinstalace připravena na 1f přepojení.
2014 - ve vztahu contractor pro First Solar America jsme realizovali silnoproudou část nové výrobní linky v Perrysburg, Ohio, U.S.A. Produkce fotovoltaiky 2GWp/rok CdTE panelů s účinností 20% !! Produkce 24h denně. Jedna směna cca 15 pracovníků......prostě pecka :-)
2016 - další aktivní dům s hybridní fotovoltaickou elektrárnou. Zkušenostmi z roku 2012 + aktuální technologie = STORION.
Doposud jsme instalovali více než 950 solárních fotovoltaických elektráren.
- začínáme se systéme distribuovaných bateriií - též virtuální baterie
2017 - výkon měříme instalovanou kapacitou baterií = instalovali a dodali jsme v rámci ČR 800kWh LiFePO4(LFP)
vize 2018 - chytré řízení systému STORION v závislosti na uložené kapacitě, provozu spotřebiče, počasí a aktuálních požadavků uživatele/investora zvládne námi budovaná platforma PROSTORAGE podrobněji zde
- dokončení systému distribuovaných baterií z roku 2017
- DC nabíjení (nabíječka jako aktivní součást distribuční sítě)
- dodat na český trh 1,5MWh v LFP bateriích

EU projekty: Litva instalace více než 90% FVE. Dále Jižní Tyrolsko(sever Itálie), Slovensko, Rusko a Izrael. Obyčejně exportujeme stavebnici FVE se základem na polohovacích jednotkách FoxSun. 

Jednatel PROSOLAR s.r.o. Vladan Marcalík získal 14.11.2015 profesní kvalifikaci ELEKTROMONTÉR FOTOVOLTAICKÝCH SYSTÉMŮ č.AB0226534. Profesní kvalifikace je jedna z nutných podmínek pro získání dotace na HFVE z programu www.novazelenausporam.cz  

Žádná z uvedených cen není závazná. Veškeré ceny jsou  pouze orientační a indikativní. Žádná z uvedených cen na této webové prezentaci nepředstavuje závaznou nabídku jako podklad pro uzavření kupní smlouvy nebo smlouvy o dílo.
 

Váš montér